Kabak Koyu Bungalow

Kabak Koyu Bungalow

Her sene tatil sezonu yaklaşırken çoğumuzda aynı panik başlıyor: Tatil paniği. Eş dostun gerisinde kalmamak için internetten araştırmaya başlıyor, Instagram’da paylaşılan fotoğrafları kontrol ediyor, farklı opsiyonları değerlendiriyoruz. Ama günün sonunda tercihimiz çoğu zaman en iyi bildiğimiz yerden ibaret oluyor.

kabak koyu, kabak vadisi, kabak koyu bungalow

Tatilcilerin büyük çoğunluğu için bu, birkaç yıldızlı bir otelde, şezlonglar, havlular, havuzlar ve klişelerle dolu bir tatil.

Peki, klişelerden uzak bir tatil mümkün mü?

Tam bu noktada Kabak Koyu ya da diğer adıyla Kabak Vadisi devreye giriyor. Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı, şehrin karmaşasından, hatta altyapı hizmetlerinden uzak, telefonun bile yer yer zor çektiği bu gizli doğa güzelliği zamanla giderek daha fazla İstanbullu tarafından keşfedilse de ruhunu Kabak Koyu Bungalowlar ile korumaya devam ediyor.

kabak koyu, kabak vadisi, kabak koyu bungalow

Eğer siz de şezlong yarışlarından, açık büfe taktiklerinden, metropol hayatından kalma alışkanlıklarla dört duvar arasında geçen bir tatilden sıkıldıysanız, Kabak Koyu Bungalow yerel lezzetler ve güzel içecekler eşliğinde Güneş’in deniz üzerinden yavaş yavaş batışını izlemek size de iyi gelecek.